פשוט הלם!!!

טוב…. על ההלם הזה כולם מדברים, אבל אף אחד לא באמת מכין אותנו אליו…

לשוק הזה שהיה לי לפני שבוע, שהקדים את ההפתעה של היום, כשהבן שלי בא הביתה והודיע לי שהוא צריך תמונת פרופיל עד יום שישי לתעודת הזהות שלו. וואו…זה פתאום היכה בי!

הפיצפון הזה בן 16!!!!!!!! לקח לי זמן לעכל שיש לי תיכוניסט וסטודנט ועכשיו תעודת זהות, עוד שניה רשיון נהיגה, צבא ורגע… שניה…. זה הילד הקטן והמתוק שלי, איך הוא כבר כזה ענק?!?!

היום אני כבר מבינה את הקלישאה הזאת לעומק, שילד של אמא הוא ילד של אמא לכל החיים… כנראה שבכל שנה מחכה לי שוק חדש עם הצמיחה והגדילה שלך. וכנראה שבכל שנה אמצא את הגילוי החדש של להיות אמא לילד בגיל הזה, בכל גיל מחדש…

כן, כן, גם האימהות שלי חוגגת יום הולדת היום! חתיכת חגיגה!!!

איזו תקופה ארוכה וגדושה בשמחות, הצלחות, אתגרים, חופשים וימי שגרה, תהיות והתנסויות מצד אחד וקצרצרה שעברה בהינף עפעף של שנייה, מצד שני…

מתמונה לתמונה אפשר לראות את מקפצות הגיל שלך, שבתוך היום יום עושות את העבודה בשקט בלי שאף אחד קולט… עם כל מקפצה כזו גם הלב קופץ ומחסיר פעימה ומתרחב לו עוד ועוד בעוד יותר אהבה, יותר ויותר, וואו, כמה לב יכול להכיל… בלתי נתפס בכלל!!!

מזל טוב, ילד יקר שלי! את כל מה שאני מאחלת לך אתה כבר יודע, וכל ההמון הזה מסתכם רק במשפט קצרצר אחד שמכיל בשלוש מילים את האוצר הגדול ביותר: שתהנה מהאושר שלך.

לכל אחד מאיתנו יש הגדרות שונות לאושר ואני סומכת עליך לחלוטין שתדע לדייק לך את ההגדרות שלך בכל יום מחדש, בהווה ובעתיד, כדי ליהנות ממנו.

תודה, מתוק שלי, על נקודות המבט הכל כך מעניינות וייחודיות שלך, על האהבה הגדולה בך, על ההבנה, התמיכה והקבלה שלך, תודה על הביחד המיוחד שלנו שאתה מאושר לקחת בו חלק.

אנחנו שמחים כל כך על היכולת שלך, למרות גיל ההתבגרות, להמשיך לראות אותנו באור חיובי ואוהב. מעריכים את זה מאוד ויודעים שזה לא מובן מאליו… 😉

תודה על ההקשבה שלך גם לנו ולאחותך, אבל בעיקר לעצמך.

תמשיך להקשיב לעצמך על הדרך, זה הדבר הכי בריא לעשות.

מזל טוב ענקי, יומולדת שמח ושנה נהדרת!

מה דעתך? (תגובות פייסבוק)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

two × 1 =