משובי מתלווים שעברו תהליך: (מפאת הפרטיות, שמם נותר חסוי).

שרית, אני מרגישה ממש טוב (עוד מעט אתחיל לעבוד על זה שטוב לי מדיי). השבוע אפילו התגאיתי שבעלי הוא הבעל הכי טוב בעולם…

פתאום הדברים נראים לגמרי אחרת.

מדהים לראות עד כמה המחויבות לתהליך השינוי שלי יוצר את התוצאה. אני קולטת את הכלים שעולים תוך כדי בחינת הנושאים שאני מביאה ומיישמת אותם לאורך כל השבוע, ובמקביל עוקבת אחרי ההתקדמות שלי וההתנהלות שלי, ולומדת גם מהם.

אני חווה את השינויים גם מבחינת הדפוסים שהיו כל-כך מושרשים אצלי עד היום, וגם מבחינת הסביבה שמגיבה אליי לגמרי אחרת. אני יכולה להתבונן על מצבים שקורים ולהבין אותם ממקום אחר. הפסקתי להיות ממורמרת על החיים ונפתחו לי נקודות הסתכלות שונות, חיוביות, שהופכות אותי ואת היום יום שלי למוצלחים הרבה יותר.

כמישהי שמעל 60 שנה יצרה אוסף של מטענים כבדים בחייה וכבר חשבה שזה כל כך עמוק ובלתי הפיך, אני מודה לך על הקלילות והשמחה שנוצרה בחיי וכך גם כל הסובבים אותי מודים לך על השינוי שחל בי ומאפשר להם גישה…

תודה רבה על כל הדרך שעשית איתי!

GOLDFISH

שרית, לגבי שיחת הסיכום שהיתה לנו, אני רוצה להוסיף שדרך התהליך גיליתי שכל החששות שהיו לי לגבי המון תחומים, היו בעצם סיפורים שסיפרתי לעצמי.

הסיכום הזה נתן לי לראות גם את הדברים שלא הייתי זוכר להסתכל עליהם בהמשך, וחשובים לא פחות.

הבנתי מהי הדרך שלי ומהי הדרך שהייתי לוקח, אם הייתי מקשיב לכל הסחות הדעת, וזו אינה הדרך שלי.

אני מרגיש היום "וואוו", אחרי שאני שומע את הסיכום. חשוב לי להאיר את זה. התבגרתי בעשר שנים. אני מסתכל על החיים בצורה שונה לגמרי. אני שם לב לזה. פותחים כל נקודה, חותכים אותה לפרוסות קטנות, ואין איך להשוות בין מה שקורה היום לבין מה שקרה לפני כמה חודשים. והכל בעקבות התהליך. אני מרגיש במסלול המראה. הדברים מתחילים לזרום, ממש בתאוצה – Full Gaz. קניתי מחברת שלמה, חשבתי שאני אמלא אותה לגמרי וכולה כתבתי כמה מסקנות. בחיים – זה שינוי של עולם ומלואו.

להסתכל אחורה ולראות מה הדאיג אותי אז, והיום לראות שאני מסוגל לעשות את זה בקלות. קטן עליי. אפשר תמיד להתייעץ, יש תמיד עם מי, ולומר את הדברים הכי זניחים ושטותיים, להתייחס אליהם יחד ברצינות ולהגיע לפריצות דרך. זה נהדר ושווה – חבל על הזמן, ועובד על כל התחומים, אם זה משפחה, זוגיות, עבודה, מערכות יחסים…

זה להסתכל על הכל בפרופורציה שונה. תמשיכי ככה.

איך הייתי עושה סיפורי מעשיות מעניינים כאלה פשוטים… כמו לקפוץ ממקפצה גבוהה. זה מדאיג ומלחיץ ואחרי שקופצים זה נראה כ"כ פשוט. זו בדיוק הנקודה.

שוב תודה על הכל!!!

SUNSET2-N

התהליך הזה עבורי הוא כלי לפירוק מושגים, רעיונות וחלומות לבעלי אחיזה בקרקע.

כלי להתבוננות מחודשת בפחדים ומחסומים אחרים ופירוקם.

התוצאות שהשגתי עד כה, הן:

– פריצת הגבולות שלי במקום שלא העליתי על דעתי שאוכל לעשות כן.

– שימוש בטכניקות מועילות.

– יצירת חזון אישי ועסקי, תוך זרימה יצירתית מדהימה, הנאה צרופה והתלהבות בתהליך.

*לגבי אפקטיביות התהליך, אני עדיין לא מרגישה מסופקת, כי הגעתי אליו מתוך צורך עצום בתוצאות מיידיות (יחסית לסוגי טיפול אחרים, ארוכים יותר). כדי להתמודד עם חוסר הסיפוק, אני מזכירה לעצמי להתמקד במהות ולא בתוצאה – שזה משהו שבהחלט ניתן לי כאן!… לתת זמן לתהליך.

*הדבר החזק ביותר אצלך כמלווה שלי, זה ההשראה שאת נותנת לי. השלווה, הנקיון, השלמות, ההקשבה, הפתיחות, השימוש באינטואיציה וביכולות אנרגטיות, ועוד – הם החיבור המשפיע ביותר. השראה היא הדבר שהכי מטעין אותי במוטיבציה.

* יש בתהליך הזה, כמו שאני חווה אותו דרכך, את כל מה שצריך כדי להוציא את הטוב שבאדם – ובכלל זה – את הטוב שבי כמובן.

תודה לך שרית על כל הדרך ועל ההזדמנות לתת משוב.

BIRDS2-N

בתהליך למדתי להעניק לעצמי ולאחרים את המרחב אותו חיפשתי. למדתי לאפשר לאחרים לעסוק בשלהם ולתת לעצמי לעסוק בשלי. למדתי להסתכל על הדברים מזווית שונה ולבדוק האם ההתנהגות שלי היא הגיונית או לא. האם כדאי לנסות משהו אחר ועל ידי כך להשיג תוצאות אחרות. למדתי להתייחס לכסף אחרת, לתת לו לשחק ולגדול ולהתנהג לפי מה שמתאים לו. למדתי להתייחס אל החיים שלי באופן שונה, ואני משחק בהם למען מטרה כלשהי תוך כדי נטרול הדרמות. למדתי שמעבר לכך שיש מטרות בחיים, יש גם אנשים אחרים מסביב, למדתי להסתכל עליהם ולאהוב אותם ולעבוד אתם בשיתוף פעולה. למדתי עד כמה חשובה הבהירות בחיים, ככל שהדברים יותר בהירים, ככה יש פחות פחד ופחות הפרעות לעסוק באותם דברים.

אהבתי את ההרגשה הקלילה שהופיעה לאחר המפגשים. פיתחתי המון את הסבלנות שלי ואת הקבלה של אחרים. פיתחתי יכולת הבחנה, לראות איך אני יודע להתייחס למצבים בצורה מעצימה בעוד אחרים נלחצים ונבהלים מאותם מצבים. פיתחתי יכולת משחק, הנאה וכיף.

כשאני מסתכל עד כמה התקדמתי ולמדתי לשלוט בעצמי ולהפיק את היכולות שלי לטובה תוך כדי הנאה וכיף ושיתוף פעולה עם האחרים, כל זה ממש עושה לי טוב ונהדר.

עבד לי זה שאת לוקחת את הכל ברצינות כזאת אפילו אם הנושא לכאורה נראה מוזר.

עבד לי הצורה הקלילה בה נעשים המפגשים, תוך כדי זרימה.

למדתי עלייך שאת מלכה – את בוחרת להיות אחראית למה שקורה ולשלוט במצב בצורה הטובה ביותר. את זוכרת דברים שאמרתי שאפילו אני כבר מזמן שכחתי. ההקשבה שלך מדהימה. את סבלנית ומוכנה לקבל את הדברים בצורה נהדרת.

הראית לי את הדרך להיות מלך בעצמי, להשקיף על המצב מלמעלה ולחשוב בצורה הגיונית באיזה כלי כדאי להשתמש במשחק הזה.

הראית לי את הדרך לכיוון הנכון שיוביל אותי להצלחה שלי.

הגענו לשיחות עמוקות בקלות והרגשתי בטוח לדבר על הדברים האישיים ביותר שלי.

היכולת שלך להקשיב ולזכור דברים שאמרתי ממזמן ולהעלות אותם בדיוק בזמן, לאחר מכן לקשור אותם לדברים הנאמרים תוך כדי ולהסיק מכך מסקנות חדשות ולזהות על ידי כך דברים שחוזרים על עצמם הביאו לידי גילוי עמוק יותר של דברים ובעקבותיו לשינוי גדול.

המון המון תודה לך על התהליך הנהדר שהיה לנו.

BIRDS3-N

משוב ביניים באמצע תהליך: התהליך פתח בפניי עולם שלם של רוחניות ושל בהירות מחשבתית, באמצעותה הצלחתי גם להביא לקוחות פרטיים ועסקיים (ואגב כך להגדיל את רווחי מהעסק ולרכוש ניסיון), וגם להביא לשינוי גדול במצבי. מאד אפקטיבי. ישנן תוצאות מדידות בהחלט – ההכנסות מהעסק גדלו מאד. וכמעט בכל יום פונה אליי לקוח חדש – פרטי ועסקי.

במקרה שלי הדבר החזק ביותר פה היההאמון שייצרת בינינו, ידעתי שאת לא מדברת באוויר, אלא מתוך ידע.

שרית – את אדם מדהים ואני מודה ליקום ששלח אותך אליי בזמן הנכון שהייתי זקוק לזה.

התהליך בהחלט שינה בי המון ומביא איתו תוצאות. ייקח עוד זמן עד שאני אהפוך לאדם אחר (רגוע יותר ושליו שמסוגל להודות ליקום על הטעויות ועל הקטעים המאתגרים שבו), אבל אין לי ספק שאני בדרך הנכונה והתוצאות כבר נראות על פני השטח.

ישר כוח.

תודה תודה תודה!!!

SUNSET1-N

היי שרית, לפני שאתחיל אציין רק את מה שאמרתי רבות, שאני המום ונפעם מתוצאות התהליך ומהכוח שניתן להפיק מתוכנו בכדי "להזיז עניינים", לשנות ולנתב את מהלך חיינו כפי שנרצה ולמעשה ליצור לנו את המציאות בה אנו מעוניינים במקום להישאב לתוך מציאות קיימת שאינה מתאימה לנו, רק מתוך פחד ו/או הכרח. אני מוקיר לך תודה על שחלקת איתי את כוחות הטבע המופלאים הללו ונתת לי את הכלים להשתמש בהם. אני מרשה לך בזאת להשתמש בדבריי הכתובים ולהראותם לאחרים בכדי לשכנעם באמיתות הדברים.

ולהלן המשוב:

בתום 16 מפגשים, החלפתי את מקום עבודתי שלא התאים לי, עברתי לגור עם זוגתי, קניתי רכב ופיתחתי את העסק העצמאי שלי.

למדתי שביכולתי לקחת יוזמה על חיי ולהזיז דברים. למדתי למצוא את האנרגיה הפנימית שלי ולהשתמש בה נכונה בכדי להשפיע על מהלך חיי. בעיקר היכולת לשתף מישהו נוסף, לחלוק את שעבר עליי בשבוע החולף לטוב ולרע, ולקבל פרספקטיבה שונה על הדברים.

היכולת לעצור ולהתבונן לתוך תוכי ולהבין את המשמעות האמיתית של הדברים, וכן לשפוט אותם נכונה.

היום אני מאמין בעצמי ומעריך את עצמי יותר. אני יודע לעמוד על שלי תוך כיבוד מרחב מחייתו של האחר.

אני מודה לעצמי על זה שהלכתי עם התהליך עד הסוף. על שהתמדתי ובכך הגעתי לתוצאות מדהימות.

לך ולי הכרות רבת שנים, עוד לפני שהפכנו את זה להכרות מקצועית. למדתי עליך שאת מקצועית ביותר ויודעת לעשות את ההפרדה בין ידידות למקצועיות.

היום אני בהחלט יודע לקבל את האחר בצורה טובה יותר ולהודות ולהוקיר על דברים שאינם בשליטתי.

את מאוד מחויבת להצלחה שלי. זה המקום היחידי שבו הגבולות המקצועיות "היטשטשו". זה במירכאות מכיוון שהיית סופר מקצועית, אך היחס שלך הוא כל כך אישי ומחייב שהייתי חייב לכתוב את זה כך. אני בטוח שלא נתת לי יחס מועדף, אך נתת לי להרגיש מיוחד ושאת איתי בתהליך מתחילתו ועד סופו.

אני אדם שמקשיב אך ורק להגיון ורוצה לראות תוצאות. את ידעת איך להסביר לי את הדברים בהגיון פשוט וכמובן שהתוצאות לא איחרו לבוא.

תלכי לחצר לשאול את הרכב שלי, שעומד שם, את העבודה החדשה שלי – אליה אקום מחר בבוקר, ואת החברה שלי שקיבלה חבר שגר איתה ביחד, רגוע יותר ומאושר יותר.

           אני שאלתי אותם אם קיבלתי את הערך המלא מהתהליך, והתשובה היא כן!!!

מאז שהתחלתי אותו, אני לא מפסיק לדבר עליו ולספר עליו גם לספקנים ביותר ואני שמח לראות שיש התעניינות ופרגון מצד כולם. בכל פעם שאתקל במישהו שלדעתי זקוק להכוונה אשמח להפנות אותו למלווה הטובה ביותר ואני לא יכול לחשוב על מישהי או מישהו טובים יותר ממך. תודה על הכל.

IMG_3874

שרית, עד עכשיו אני מרוגשת ובוכה, בוכה משמחה ולעיתים לא מאמינה שזו אני שעברתי את הדברים הללו. כמה נפלא שרשמת הכל באדיקות רבה כל כך, כדי שאראה כמה דברים עברתי.

כל הכבוד לנו!

לסיכום, התהליך היה מעניין מאוד, מסקרן איך כל פעם תהיה, כי זו תמיד הפתעה.

אני מרגישה שינוי אך עדיין לפעמים יש לי ירידות ועליות כאלה.

אני נהנית להיות בתהליך, לעיתים אני באה מאוד עייפה ולאט המפגש יוצר בי עירנות כזו ודוחף אותי קדימה קדימה…

הפכת לחברה טובה ויועצת שעוזרת לי מאוד ומאירה לי ניצנוצי אור לעתיד טוב יותר הרבה הרבה יותר עד שמחה ובכי (משמחה).

וברצינות יותר- יש כאן משמעות חשובה ועמוקה. בשבילי זו דרך להתחזק, להתעצם ולהיות מה שאני באמת רוצה להיות. להיות באמת חופשיה.

הפקתי ערך רב מאוד, שינוי הוא דבר מתמשך. אני רוצה שינוי, אני רוצה להרגיש טוב יותר, שיש לי אויר לנשימה, שאני עושה את מה שתכננתי ומה שאני רוצה, שיש מי שמקשיב לי ואני לא לבד ביקום הזה.

אני מוקירה את עצמי על ההתמדה למרות ימים של עייפות, על זה שאני באמת כתבתי כל כך יפה את כל הדברים שרציתי, שאני מרגישה יותר טוב במקום שבו אני עובדת.

קיימת בך חברות, יד ביד לעבר השינוי, המון סבלנות, פתיחות, זמינות אלי, שאת איתי בשינוי ושאכפת לך באמת ממני. זה מאוד תמך בי כי אני צריכה להרגיש שאוהבים אותי שיש סביבי אהבה ואני מוגנת. ככה אני יכולה לעשות שינוי.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר כאן באתר או להתקשר: 054-4799397.

חזרה לדף המשובים, חזרה לדף הבית

מה דעתך? (תגובות פייסבוק)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

two × two =