דוגמאות לתגובות לטיפולים בנושאי מידעים כלליים שהתקבלו:

* תוך כדי טיפול ראיתי את גשר הזהב בקליפורניה והתווסף אליו סיפור שלם.

אחרי הטיפול שיתפתי במה שראיתי והסתבר שהתקבלה הזמנה להצטרף לחופשה בקליפוניה בעוד כחודש והיתה התלבטות גדולה האם זה נכון להיענות לזה.

היא לא חשבה לפתוח את זה בכלל והנושא העלה נקודות חשובות בחייה, מעבר להתלבטות עצמה.

* רב שקיבל טיפול מרחוק, קיבל מסר. אמרתי לו שקיבלתי באופן נחרץ שזה מסר עבור יום ההולדת שלו. שאלתי את כבוד הרב מתי יום ההולדת והוא ענה לי: "מחר". המסר ריגש אותו והיה מדויק למשהו שהוא מתעמק בו כבר שנים.

* קיבלתי להעביר מסר למישהי שישבה כמה ספסלים לפניי באוטובוס והרגשתי לא נוח לגשת אליה. אמרתי להדרכה שלי שאגש אליה רק אם היא תרד בתחנה שלי ורק אם היא תפנה שמאלה כמוני… וכך היה. אני רק מקבלת שיש מסר ולא יודעת מה הוא, עד שאני ניגשת. לכן זה ממש מוזר, כי אין לי מושג איך הוא ייצא ומה יהיה שם. (כמו תמיד, אבל כאן לא מדובר במישהו שמגיע אליי ומוכן לזה). פניתי אליה ואמרתי לה שיש לי מסר עבורה וחיכיתי… ואז זה בא… אמרתי לה שהיא לפני פגישה מאוד חשובה ושהיא כן יודעת עד כמה מה שיש לה לומר חשוב, אז שתמצא את המקום הזה בתוכה לומר את זה באותה נחישות שבה היא מזהה את האמת הזו. היא ענתה לי בקול שברירי וקלוש, ממש לא כמו שהיא נראתה, ואמרה שהיא בדיוק עכשיו בדרך לפגישה מאוד משמעותית עבורה ושאין לי מושג עד כמה היא היתה צריכה לשמוע את זה. ככל שהיא דיברה כך הקול שלה נהיה יותר יציב ובטוח. התדר עבר והיא התחזקה מכל הבחינות ושידרה אנרגיה אחרת לגמרי.

מה דעתך? (תגובות פייסבוק)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

one × 1 =