דוגמאות לתגובות לטיפולים בנושאי החיים שמעבר וגלגולי חיים:

* קיבלתי מסר עם תמונה של בית, שביל, כניסה לבית וכיסא שעליו ישבה אישה מבוגרת, עם הדגש מדויק על האופן שבו השיער אסוף, החולצה עם הדוגמה המאוד ספיציפית וכו', והיא אמרה שמדובר בסבתא שלה, שזו החולצה שהיא הכי אהבה וכך בדיוק השיער שלה והחזות שלה היתה. קיבלתי גם שם שהיא אומרת, והמטופלת אמרה שכך היא קראה לה ורק היא קראה לה בשם חיבה הזה. הסבתא העבירה לה מסר מרגש ומדויק עבורה.

* ילד לפני גיל שנה, עם דלקת כרונית באוזניים מהרגע שנולד, חשף בפניי מידע על גילגוליו הקודמים שיצרו אצלו מיסוך שהפריד בינו לבין הסביבה. הוא הסביר שהוא ילד מבוגר ולא יכול להשתובב ולהיות ילד בגלל המסך הכבד הזה שמערפל הכל, ושהדלקת הכרונית רק מייצגת את זה. אחרי טיפול אחד במשך חודש שלם לא חזרה הדלקת בכלל, מה שלא קרה אף פעם מאז שנולד. יומיים אחרי הטיפול לקחו אותו לבדיקת רופא. הרופא טען שאם לא היה בעצמו הרופא שטיפל בילד הזה, הוא לא היה מאמין שזה אותו ילד שהיה עם דלקת אוזניים כרונית. לא רק שהוא נרפא, אין אפילו אדמומיות או סימן שאכן היה חולה. לפני הטיפול אותו רופא אמר להורים שהוא מצטער שלא יכול להיות אופטימי ושאין טעם להמשיך עם האנטיביוטיקה, כי היא לא עוזרת והמצב הזה ימשיך להיות כרוני להבא.

* קרוב משפחה של המטופלת שנפטר שנה לפני כן הופיע במרחב החדר והעביר מסר עם שם של בחורה. המטופלת לא ידעה לאן לשייך את השם הזה ואחר כך התווסף שם נוסף, של גבר. שני השמות איפשרו לה להבין במי מדובר ודרך החקירה של המקום שלה בתוך זה, הועבר אליה מסר על בקשה שלו שמשהו ייעשה כפי שנעשה אצל הקרובים האחרים, ששמם הוזכר דרכי. בלי להכיר את כל הנוגעים בדבר, החוטים התחברו להבנה עמוקה ומדויקת של כל אחד מהם, באישור המטופלת שאכן הסיטואציה כזאת והאנרגיה השתחררה ואיפשרה לקרוב המשפחה להשתחרר באהבה ולהמשיך במסע.

* מישהי הגיעה למפגש ועלה בו משהו מסוים שהיא לא יכולה לסבול. משהו שבמשך שנים היא מותשת ממנו, באופן שחוזר על עצמו בכל פעם. ממש לא הגיוני או מובן, בלתי נתפס.

מתוך הכניסה לעומק עלה גלגול שהעלה מראות מסוים שהיו כמו קודים עבורה והציפו נושאים מאוד משמעותיים בחייה. מתוכם עלתה הסיבה שבגללה הדבר הזה כל כך מאתגר אותה, גם ביחידת החיים הזו.

כשקיבלתי את המסר היא פרצה בבכי בלתי נשלט של רבע שעה והיה שם שחרור גדול מהעול שנשאה עם הזכרון התאי של אותה תקופה.

מה דעתך? (תגובות פייסבוק)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

4 + 11 =