דוגמאות לתגובות לטיפולים בנושאי בריאות:

* נערה שהתמודדה עם כאבי בטן חזקים במשך יותר מארבע שנים, הגיעה אליי לאחר שאף רופא לא מצא מה יש שם ואיך לטפל בזה. הבדיקות גם לא העלו דבר.

אחרי מפגש אחד בלבד הכל עבר ולא חזר יותר. (עברו יותר מחמש שנים ואפילו פעם אחת הכאב הזה לא חזר, הוא התנקה לגמרי מכל המערכות והגופים).

* בטיפול של מישהי קיבלתי הדגשה פיזית על נקודה מסוימת בסנטר ודחיפה חזקה פנימה. שאלתי מה זה אומר והיא ענתה שיש לה נסיגת חניכיים. עלה שהיא הבטיחה לעצמה לטפל בזה ודחתה כל הזמן, עד שיתאפשר לה כלכלית, ואז שכחה מזה. בדיוק הגיע הרגע שהיתה לה יכולת כלכלית לטפל בזה והיא בכלל לא זכרה שהבטיחה לעצמה לסיים עם זה. המסר הגיע כשהטיפול התאפשר והיא שמחה להזכר בהבטחה שלה.

* ילדה בת שנתיים עם חום של 40 מעלות, שלשלה המון מהבוקר, באפיסת כוחות ומותשת, נלקחה לעשות בדיקת צואה ואחר כך יצרו איתי קשר. אחרי הטיפול האם התקשרה אליי מתרגשת וסיפרה שניגשה אליה ובדקה את המצח והחום ירד לגמרי. הסברתי לה שעכשיו היא תוכל לישון שעה/ שעתיים ותקום רעננה ומחוזקת. כך היה. היא התעוררה וביקשה לאכול ולשחק, חזרה לחיוניות שלה והחום לא חזר. לאחר חמישה ימים הודיעו לאם ממרפאת הרופא שמדובר בחיידק הטורף ושחשוב להשאיר את הילדה בבידוד. האם ענתה שהילדה כבר בגן שלושה ימים, אחרי שוידאה שהיא כבר ללא חום ולא משלשלת וחזרה לעצמה לגמרי. הרופא לא הבין איך זה קורה במקרה של חיידק כזה.

* דלקת ביד וחוסר יכולת להזיז אותה מרוב כאב, השתחררה לגמרי בעקבות תהליך. אחרי כל מפגש היתה אפשרות תזוזה הרבה יותר רחבה וללא כאב, ואחרי תהליך של ארבעה טיפולים זה עבר.

* מישהי מבוגרת, שלא הצליחה כמעט בכלל להזיז את היד, עברה במשך מספר חודשים פיזיותראפיה והצליחה להרים את היד לפנים עד לגובה כתף והיתה מאוד גאה בהתקדמות שלה. אחרי מפגש ראשון שלה אצלי היא הצליחה להרים את היד עד למעלה בקלות והיתה המומה מהתוצאה. גם הכאב שהתלווה לתנועה פחת באופן משמעותי ובכל מפגש השתפר עוד יותר.

מה דעתך? (תגובות פייסבוק)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

19 − three =