הפתעות והתגלויות רב ממדיות:

אנשים מגיעים אליי לעיתים מתוך תחושת בטן, המלצה חמה או אפילו סקפטיות ולפעמים גם וגם.

המרחב שלהם אצלי פתוח ונטול אג'נדה. כלומר, חשוב לי לשים את השכל בצד ולאפשר לכל מה שמדויק להגיע.

השינוי והריפוי נעשים על ידי תדר הריפוי שקיים בבריאה ומוענק לנו מהבורא.

מודה על הזכות להיות צינור לריפוי מרגש שכזה.

חוכמת הגוף היא זאת שמקבלת על עצמה את אופן הריפוי וכמות הריפוי המדויקת לה.

האחריות שלי היא לשמור על הצינור שמעביר את האנרגיה באופן הנקי והשקוף ביותר ואליו אני מחויבת.

רק אחר כך מתחיל תהליך החקירה לעומק והדרך הייחודית לכל אחד מגיעה כמו קוד וסימן שמקודדים בגוף.

לכן קורים מקרים שבהם המסר עולה אפילו לפני הנושא, ותמיד, באופן גורף, הוא מוביל לנושא האמיתי והופך סימני שאלה לבהירות מוחלטת, גם בנושא שהיה על הפרק.

המסרים הם בעצם נקודת פתיחה משמעותית לתהליך תודעתי שהאדם עובר בתוך המרחב הזה שמתאפשר לו ונותנים ערך מוסף שפותח אפשרויות התבוננות אחרות לגמרי על מה שנראה היה מאוד מצומצם או מוגבל קודם. אנחנו מתנהלים בתוך היום יום בתוך שדה של פוטנציאלים וכל צעד או בחירה שלנו מובילים ליצירת המשך הנתיב.

מסרים מתדר הבריאה מחזקים את היכולת שלנו לבחור ומוסיפים לנו ראייה רחבה וברורה יותר, בטחון גדול יותר בהשפעה שלנו ולקיחת אחריות על ההשפעה הזו ביצירת המציאות. המסרים מחברים אתכם חזרה אליכם ולפוטנציאלים שתורמים לכם בחייכם, במקום לומר לכם או "להנחית" עליכם מסר דיני שאומר לעשות כך או אחרת. הבחירה החופשית שלכם תמיד נשארת, גם ובעיקר ברגעים שאתם מרגישים חסרי אונים או חסרי יכולת לשלוט במצב.

לכן, ברוב הגדול של המקרים, כשאני שואלת מה לקחת לסיכום המפגש, התגובה הראשונית היא: "וואו"… החיבור המושלם הזה בין הערוץ הפתוח והרב מימדי לבין העולם הגשמי, מייצר תוצאה ברמה עמוקה יותר ולכן גם המציאות משתנה בהתאם, בסיפוק ובהשתאות על כל האחריות שלנו כאן לממש את כל זה.

דוגמאות: (בשל החסיון הסיפור נותר עלום שם ועלום פרטים מזהים אחרים).

שמות שעולים מתוך מסרים/ מקומות ספיציפיים/ אנשים שחיים או שעברו לצד השני/ מצבים או תחושות/ גלגולים/ חלומות וקריאות פנימיות – כל אלה באים כדי להדגיש לנו את הדיוק על הדרך. לכן חשוב להיות בהקשבה ולחקור את המקום שלנו בעקבות הסימנים והמסרים. חשוב לבחור מתוך הבחירה החופשית שלנו מה נכון לנו בתוך הסיטואציה, בהתייחסות לעיתוי העכשווי ומול האנשים הנוגעים בנושא.

מה דעתך? (תגובות פייסבוק)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

4 × three =