חירות אמיתית

06d91d_d1424f39a7674530b601b243e4a2fc5a כל חג מביא איתו את האנרגיה שלו, שמחוברת בקשר ישיר ובדיוק מופלא לחיינו, כל שנה מחדש.

מאחלת לכולנו לחגוג בשמחה את השחרור של עצמנו לחופש האמיתי שלנו על פי ההגדרות העכשוויות של מי שאנחנו ומה שמתאים לנו.

חג שבו נערוך נקיונות עומק על פי ההבנות והתובנות החדשות, לגבי מערכות היחסים השונות בחיינו, העבודה שאליה אנחנו קמים בכל בוקר, הזוגיות שלנו מול הגדרת הזוגיות הבריאה שתואמת לנו, ההורות (מול ההורים שלנו ומול הילדים שלנו) וכל תחום בחיים. שנדע לזהות את המקום המדויק עבורנו בתוך הקיום שלנו, המקום שנכון לנו להיות בו. שנזכור תמיד שהחירות האמיתית היא הבחירה החופשית באושר, על פי האמת הפנימית.

כולנו צומחים, גדלים ומתהווים בכל יום. מי שהיינו בפסח הקודם בדרך כלל עבר שינוי כלשהו לאורך ימות השנה, בנקודה כזו או אחרת, וחלקנו אפילו עברו שינוי גורף ועצום.

ביעור חמץ פנימי הוא התבוננות בכל מה שיש ויצירת נקיון יסודי תוך כדי לקיחת אחריות מלאה על הבחירה שלנו מה להשאיר מאחור ומה לרענן ולחדש חזרה. לכן זו גם תקופת התחדשות ועונת האביב מדגישה ומחזקת את האנרגיה הזו. הטבע כולו מתחדש ומצמיח יופי טרי ורענן.

החיים לעיתים מביאים לנו השתקפויות שגורמות לנו להרגיש חסרי אונים וחסרי יכולת בחירה. זו אשליה שמאפשרת למידה גדולה. אנחנו תמיד חופשיים לבחור באיזה אופן להגיב למציאות שנגלית לנו ונפרשת לפנינו. התגובה שלנו פותחת השתלשלות נוספת והשתקפויות נוספות ובכך אנחנו לוקחים חלק פעיל בשינוי המציאות שלנו.

אם כך, מה תהיה הבחירה הרעננה והמחודשת, מכוונת הדרך והמודעת, שתואמת את המהות האמיתית שלך?

יש לך רק אותך לעשות את העבודה שנוגעת לגביך. זו הכתובת…
אף אחד לא יכול לעשות זאת טוב יותר. זו העבודה שלך, מתוך הרצונות שלך, לבחור באושר, בכל רגע מחדש.

איזה כיף??? חג שמח, מהנה ומוצלח ביותר!

מה דעתך? (תגובות פייסבוק)

תגובות