מי אני, בעצם?

06d91d_85594848f5a140dcb46562d05310e85dהילדות שלי עברה עליי כילדה מופנמת, שקטה ומאוד ביישנית בחוץ, בעיקר מפני שיותר מדי דברים קרו לי בפנים, שידעתי שאף אחד לא יבין ונשמרו אצלי בכספת סגורה.
היום זה לא נשמע כל כך מוזר, אבל לפני יותר מ-40 שנה זה ממש לא היה משהו שמדברים עליו…
מאז שאני זוכרת את עצמי ניהלתי שיחות עם ההדרכה באופן מוחשי ביותר, עוד לפני שידעתי בכלל לבטא את עצמי במילים.

הרגשתי דברים שקורים במקומות אחרים וכשגדלתי הגיעו גם ההוכחות וגיליתי שהשיחות שצצו אצלי בראש אכן סיפרו משהו שקרה במקום אחר ממש באותו הרגע.
הרגשתי שאני חיה בחמישה עולמות מקבילים בו זמנית ויכולה להימצא בחמישה מימדים שונים באותו הרגע. לכל אורך חיי למדתי כל כך הרבה וקיבלתי מידעים, חניכות והדרכות ששיבחו וייעלו את השירות שלי ועדיין נמצאת תמיד, כמובן, בלמידה מתמדת.
מימד המציאות היה היחיד בו יכולתי לשלוט ולכן שם בחרתי להמעיט נוכחות. עם השנים, כשבגרתי, הצלחתי לשלב בין כל הזמנים והמרחבים האלה ולחיות גם כאן באופן מלא ובשמחה רבה.

לאורך כל חיי שמעתי את המשפט שאמר לי שיבוא יום ואקרא לרוח. מגיל שלוש. תמיד היה לי ברור שזה חלק ממני ולא ידעתי מתי ובאיזה אופן זה יגיע, אבל ידעתי כמובן שאהיה שם לקבל את הקריאה.
רק אחרי הצבא התחלתי לדבר עם מעט מאוד אנשים על מה שאני חווה ונפתחתי לספר ולהביא את חיי לכאן בצורה אחרת.
טיילתי בעולם, התחתנתי, למדתי עיצוב גרפי, ילדתי שני ילדים מדהימים ופתחתי עסק שהתחיל בעיצוב גרפי ומהר מאוד הבנתי שאת הייעוד שלי אני יכולה לקיים במשרה מלאה.
עם הזמן עולם העיצוב שאב ממני אנרגיות כי הרגיש תופס מקום נכבד מדי ומרחיק אותי ממה שאני באמת רוצה להעניק מעצמי. הסיפוק העיצובי, עד כמה שהוא מהנה, היה רחוק מתחושת הסיפוק שנוצר מלראות אנשים שמשנים את החיים שלהם מקצה לקצה, מבריאים, יוצאים מהתקיעויות שלהם בכל התחומים בחיים ומגיעים להבנה עמוקה שמובילה אותם לאושר והצלחה בחיים שלהם.

למדתי אימון בקורס מאמנים של ביה"ס אימושן עם נטלי בן דוד, ולאורך השנים הרחבתי את ארגז הכלים האישי שלי עם דרכים ושיטות שהרגישו לי עובדות ותומכות בתדר שלי, כתטא הילינג, אקסס קונשסנס, אומגה ועוד מידעים שמתקבלים ומתפתחים לאורך השנים בתוכי.

BALOONS-N

בעבר התעופפתי ונתתי לרוח להיות כל עולמי. אחרי שנקראתי לרוח באופן שלא יכולתי בכלל לדמיין, עברתי טלטלה אדירה בחיי והכל נותר באוויר ואפילו התפוגג. אחרי בלבול של כמה שנים והתנגדויות רבות שצפו ועלו תוך כדי הדרך, שחררתי הכל, ויתרתי על הכל ונתתי לכל מה שמגיע להיות בלי לדעת כלום או אפילו להבין איפה בכל זה אני נמצאת ומה מתוך כל זה יכול להיות בשליטה שלי. חצי שנה שטלטלה כל מה שהיה לי בחיי שבעקבותיה עברתי שינוי מאוד משמעותי וניצבתי כאן לגמרי אחרת.
זה מרגיש כמו קרקס… לעשות סווינג גבוה למעלה באוויר בלי בכלל לדעת איפה אצנח בסוף… מבולבלת, מהוססת, המומה ומנסה להבין את המקום החדש שהגעתי אליו, בזכות השחרור, החקירה והעומקים של ההבנות במקביל לתהומות.
ההלם בהתחלה היה גדול ויצר משבר אמונה בתוכי ברמות של כמעט ויתור על הכל. לא סתם אומרים שתמיד הכי חשוך לפני עלות השחר.
מהמקום החדש שנולד משם יכולתי לבנות את עצמי מאפס, להתייצב, להתקרקע, להכות שורשים ולחיות מתוך הוקרת היום – יום הגשמי באופן שלא היה עד כדי כך מוחשי לפני כן.

מאז עולם הרוח מתפרש אצלי כנוסחאות ברורות שמאפשרות חיבור לכל מתוך מידע שעובד.
לכל אחד מאיתנו יש את הדרכים הייחודיות, המפות והמצפן האישיים ויש עולם שלם לחקור כאן שלא קשור להתעופפויות וריחופים. לכן גם אם מתקבלים מידעים, צף ועולה מידע מגלגול קודם או מסר נשמתי עמוק, היום אני חווה את החשיבות ללמוד מה לקחת מזה כדי שנוכל להביא את זה לכאן במקום להתערבב בו בדרמה שאין לה קצה, משמעות או תכלית.
אני מאמינה שלרוח יש חלק מהותי בחיינו, שנועד לעשות רק דבר אחד – לחבר אותנו לכאן.

אנשים היום מגיעים אליי מכל נקודות הסקאלה השונות ועבור כל מגוון התחומים האפשריים. הקיצוניים ביניהם כל כך ראליסטיים ולוגיים שכל עולם הרוח רחוק מהם שמים וארץ. להם הכל מסתדר בתוך הכלים ההגיוניים ומודל העבודה שנבנה לו עם השנים מצד אחד ומתדייק ספיציפית עבורם מצד שני, או להיפך, אנשים שכל כך מעופפים בעולמות הרוח ודרך התהליך לומדים לחיות בגוף גשמי, להתנהל בשמחה מכאן ואפילו ליהנות מזה.
השילוב בין המסרים שמתקבלים, בין עולם האימון ובין הטיפולים האנרגטיים על מגוון שיטותיהם – יוצר קסם מופלא שאני חווה זכות גדולה לקחת בו חלק ולהכיר מאות אנשים מהמקום הכי קרוב, מיוחד ומרגש שקיים. מודה על הזכות ללוות אנשים לשינויים מבוקשים בחייהם ולזיהוי היכולות שלהם ליצור אותם בעצמם, מתוך האמת הפנימית והעוצמה שנחשפת ומתגלה תוך כדי המסע.

מודה על כל רגע ומודה גם לך על ההתעניינות והקריאה עד כאן.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר כאן באתר או להתקשר: 054-4799397.

מה דעתך? (תגובות פייסבוק)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

four × three =